Riksja Travel
Egypte

El Quseir: snorkelen en duiken in de Rode Zee

Bouwsteen

    • Reisschema:
      El Quseir
    • Reisduur:
      4 dagen / 3 nachten
    • Reissom:
      € 275,- p.p. bij 2 personen
    • Activiteit:
      ontspannen aan het strand
    ✓ Overnachten doe je in een resort met zwembad aan een privéstrand
    ✓ Je verblijft op basis van all-inclusive
    ✓ Snorkel direct vanaf het strand bij het kleurrijke huisrif

    Na alle tempels, piramides en indrukken van Egypte is dit de ideale plek om bij te komen. Breng je dagen door aan het strand of zwembad en ontdek wanneer je zin hebt de onderwaterwereld van de Rode Zee in El Quseir. Een ontspannen afsluiter van je reis, of juist een heerlijk begin.
    Duiken Rode Zee - excursie

    Dag 1 – Aankomst in El Quseir

    Je kunt El Quseir op twee manieren bereiken: per binnenlandse vlucht vanuit Caïro, Luxor of Aswan, of over land. Als je vliegt, land je in Hurghada. Daar staat al iemand voor je klaar en reis je in ongeveer twee uur naar de Rode Zee. Vanuit Luxor kun je ook kiezen voor een privétransfer. In zo’n drie uur rijd je dan dwars door de uitgestrekte rotswoestijn naar El Quseir.

    Voor je verblijf hebben we een kleinschalig resort gekozen, op ongeveer tien kilometer van het plaatsje El Quseir. De ontspannen sfeer en het privéstrand met eigen huisrif maken dit een geliefde plek voor duikers en snorkelaars. Ook als je vooral wilt ontspannen en bijkomen, zit je hier goed. Geef je de voorkeur aan een groter en luxer hotel, dan vind je verderop op deze pagina enkele mooie alternatieven.

    Dag 2 & 3 – Ontspannen aan de Rode Zee

    Gebruik deze dagen om alle indrukken van je rondreis rustig te laten bezinken. Geniet van de aangename temperaturen en de zon, of zoek een plekje aan het zwembad of op het strand met een goed boek.

    Wil je liever actief bezig zijn, ontdek dan de bijzondere onderwaterwereld van de Rode Zee. Het hotel beschikt over een eigen duikschool, waar je eenvoudig een duik kunt boeken. Ook snorkelaars komen volop aan hun trekken bij het goed behouden huisrif. Met wat geluk spot je kleurrijke koralen, anemoonvissen en zelfs zeeschildpadden.

    Safaga Rode Zee hangmat
    Safaga Rode Zee resort

    Dag 4 – Vertrek

    Vandaag komt je verblijf aan de Rode Zee ten einde. Wil je langer blijven? Dan verlengen we je verblijf natuurlijk graag. Voor veel reizigers zijn drie nachten precies goed om even helemaal tot rust te komen na een rondreis door Egypte.

    Het is tijd om afscheid te nemen van de gastvrije medewerkers en terug te kijken op een ontspannen afsluiting van je reis. Vanuit Hurghada vlieg je rechtstreeks of via Caïro terug naar huis. Begint je avontuur juist hier, dan word je met een comfortabele transfer naar Luxor gebracht.

    Onze slaapplekken

    Voor deze reis bieden we de volgende varianten aan

    1Variant

    El Quseir: snorkelen en duiken in de Rode Zee comfort resort

    • Reissom:
      € 425,- p.p. bij 2 personen
    • Inbegrepen:
      Overnachting inclusief ontbijt en diner en luchthaventransfer.

    Een comfortabel verblijf aan de Rode Zee, ver weg van de drukte van de steden. Dit stijlvolle resort is de ideale plek om helemaal tot rust te komen. Je geniet hier van een ruim zwembad, een spa met een uitgebreid aanbod aan massages, een groot privéstrand en een pier vanwaar je zo het water in stapt om te snorkelen of duiken. Daarnaast zijn er verschillende bars en restaurants, zodat het je aan niets ontbreekt. Alles is met veel zorg ingericht en uitstekend onderhouden, waardoor je hier in alle comfort kunt genieten van zon, zee en ontspanning.

    2Variant

    El Quseir: snorkelen en duiken in de Rode Zee in stijl optie

    • Reissom:
      € 515,- p.p. bij 2 personen
    • Inbegrepen:
      Overnachting inclusief ontbijt en diner en luchthaventransfer

    Ons meest luxe alternatief aan de Rode Zee. Je slaapt in een verzorgd resort in Nubische stijl, gelegen op een rotsplateau direct aan zee. Het huisrif en de duikschool maken dit een fijne plek om te snorkelen en duiken. Ontdek de kleurrijke onderwaterwereld van de Rode Zee of ontspan bij het ruime zwembad. Daarnaast kun je gebruikmaken van de vele faciliteiten van het resort. Laat je verwennen in de spa en geniet van de verschillende restaurants. De sfeer en service zijn van hoog niveau. Een heerlijke plek om je individuele rondreis door Egypte ontspannen af te sluiten.

    Deze bouwsteen is goed te combineren met