Riksja Travel
Italië

Treed in de voetsporen van Romeo en Julia

Bouwsteen

    • Reisschema:
      Verona
    • Reisduur:
      3 dagen / 2 nachten
    • Reissom:
      vanaf € 345,-p.p. bij 2 personen in het laagseizoen
    • vanaf €475 ,-p.p. bij 2 personen in juli en augustus
    • Activiteit:
      4-gangen private dining bij een Italiaanse Nonna
    ✓ Verona: de stad van liefde en cultuur
    ✓ Exclusief 4-gangen private dining bij een gastgezin
    ✓ Verblijf centraal en comfortabel

    Hou je van geschiedenis en romantiek? Dan wacht Verona op je! Verken de knusse straatjes, bewonder het eeuwenoude amfitheater en laat je betoveren door de charme van deze historische stad. Tijdens je stedentrip verblijf je in een centraal gelegen hotel, drink je cappuccino in een lokale espressobar en geniet je van een heerlijk glas wijn op een van de vele terrassen.
    plein in Verona italie

    Dag 1 – Aankomst in Verona

    reistijd ca. 13 uur

    Treed in de voetsporen van Romeo en Julia! De komende drie dagen ben je in de prachtige en romantische stad Verona! Je vindt in deze stad de mooiste gebouwen en pleinen waar het Italiaanse leven zich voor je neus afspeelt. Nadat je bent ingecheckt ga je op je gemak de stad verkennen. Een lekkere cappuccino drink je o.a bij Caffè Borsari, een leuk historisch café aan de Corso Porta Borsari. Al 60 jaar vind je hier meer dan honderd verschillende soorten koffie en gaan er dagelijks ook genoeg over de toonbank! Een bezoek aan Verona betekent ook de plaatselijke lekkernijen proeven. Een Bacio di Giulietta (‘kus van Julia’) of een Sospiro di Romeo (‘zucht van Romeo’) is echt een must: heerlijke koekjes van amandelen en hazelnoten die je bij lokale pasticceria’s vindt, zoals bij Pasticceria De’ Rossi. Smullen maar!

     

    Dag 2 –Proef de authentieke Italiaanse keuken bij een nonna

    Wat een geluk, je mag nog een dag in Verona rondstruinen! Bezoek Casa di Giuletta, het huis van Julia. Het balkon aan het huis zou de plek zijn waar Romeo en Julia elkaar voor het eerst de liefde hebben verklaard! Wandel door naar Piazza delle Erbe, ook wel het hart van Verona genoemd en sla ook zeker niet de blikvanger van de stad over, namelijk Arena di Verona! Deze arena uit de eerste eeuw wordt vandaag de dag nog steeds gebruikt voor concerten en theateruitvoeringen.

    Om echt in contact te komen met locals ga je op de tweede avond in Verona genieten van een 4-gangen private dining bij een gastgezin. Laat je onderdompelen door een exclusieve showcooking en proef authentieke recepten die zijn doorgegeven door een echte Italiaanse ‘Mamma’. Voel en ervaar de Italiaanse gastvrijheid en ga met een goed gevulde buik naar bed!

    Italie pasta koken di mama
    Italiaans ontbijt

    Dag 3 – Vertrek uit Verona

    Na een goede nacht geniet je van je uitgebreide ontbijt. Ontspannen en vol met enthousiaste herinneringen is het tijd om weer door te reizen. Je kunt bijvoorbeeld doorreizen naar Venetië of het Gardameer.

     

     

     

     

    Onze sfeervolle adresjes

    kamer in budget hotel Verona
    hotel in verona
    Ontbijt hotel Verona

    Voor deze reis bieden we de volgende varianten aan

    1Extra activiteit

    Begeleide wandeltocht door Verona inclusief Arena-tickets

    • Reissom:
      Vanaf € 79,- per volwassene
    • Inbegrepen:
      3 uur durende stadswandeling met gids

    In ongeveer drie uur ga je met een kleine groep en lokale gids de stad Verona verkennen. Ontdek de geschiedenis van de stad en bekijk met eigen ogen alle prachtige Romeinse oudheden waar de stad bekend om staat. De rondleiding begint door het Romeinse amfitheater en je gids zal je meenemen door het fascinerende verleden van de arena. Je leert over de gladiatoren en spektakels en je hebt tijd om mooie plaatjes te schieten. Daarnaast verken je Bra Square, wandel je over het bruisende marktplein van Erbe en bewonder je de architectuur van Castelvecchio. Ook neem je de kabelbaan naar de Saint Peter-heuvel voor een verbluffend mooi uitzicht over Verona.

    Deze bouwsteen is goed te combineren met