✓ Je slaapt in een kleinschalige lodge midden in het reservaat
✓ Met een gids ga je te voet op zoek naar neushoorns en zie je ze van dichtbij
In Oeganda zie je de witte neushoorn slechts op één plek: in dit beschermde reservaat. Samen met een ervaren gids ga je te voet de bush in, speurend naar sporen terwijl je steeds dieper hun leefgebied in loopt. Dan, vaak onverwacht, sta je oog in oog met deze indrukwekkende dieren die hier volledig vrij rondtrekken. Je overnacht midden in de natuur en beleeft een zeldzame safari‑ervaring die je nergens anders in Oeganda meemaakt.

Dag 1 – Aankomst in Ziwa Rhino Sanctuary
Dag 2 – Ziwa neushoorn trekking


Dag 3 – Vertrek uit Ziwa
Na het ontbijt neem je afscheid van het Ziwa Rhino Sanctuary. Misschien spot je nog een laatste vogel of antilope voordat je het reservaat verlaat. Daarna vervolg je je reis naar de volgende bestemming in Oeganda. Voor veel reizigers is dit de laatste stop onderweg naar de luchthaven, doordat de ligging ideaal is tussen de nationale parken en Entebbe. Heb je een late vlucht, dan denken we graag met je mee over het boeken van een dagkamer, zodat je je onderweg nog even kunt opfrissen.
Kom je juist vanuit Entebbe, dan adviseren we om Ziwa te combineren met Murchison Falls National Park. Ziwa ligt op de route naar het noorden en vormt een mooie tussenstop, waarbij je hier de neushoorn toevoegt aan je safari‑ervaring. In Murchison Falls maak je vervolgens een bootsafari over de Nijl en speur je naar nijlpaarden en meer.
Onze slaapplekken




