Riksja Travel
Vietnam
het witte lange strand van Koh Rong, omzoomd door groene palmbomen met op de voorgrond een lichtblauwe kabbelende zee

Even zen aan zee..

Bouwsteen

    • Reisschema:
      Sihanoukville – Koh Rong
    • Reisduur:
      3 dagen / 2 nachten
    • Reissom:
      vanaf € 325,- p.p. bij 2 personen
    ✓ Het eiland Koh Rong staat bekend om zijn spierwitte stranden, rust en ontspanning
    ✓ Geniet van kleine activiteiten, zoals snorkelen, beachvolleybal of juist even helemaal niets doen
    ✓ Je overnacht in een ecologische bungalow met fantastisch uitzicht op de zee

    Voor een paar dagen ultieme rust hebben wij het perfecte eiland gevonden, voor de kust van Cambodja. Honderden tropische eilandjes met spierwitte stranden en helderblauw water wachten op je, veel rustiger dan het vasteland. Waar Sihanoukville bruist van de dagtripjes, draait hier alles om ontspanning. Vanuit je bungalow kun je genieten van het uitzicht over de zee.
    Koh rong cambodja strand

    Dag 1 – Koh Rong

    Vandaag verlaat je het vasteland voor een paar dagen ontspanning op Koh Rong. Na ongeveer een uur op de ferry bereik je het eiland van jouw bestemming. De allereerste blik is direct raak: spierwitte zandstranden, kristalhelder water en groene palmbomen. Dit is precies wat wij ons voorstelden bij een bounty eiland!

    Vanaf de pier van Koh Rong reis je naar je resort, aan de oostkant van het eiland. Je verblijft in een sfeervol ingerichte bungalow voorzien van alle gemakken. Koh Rong staat bekend om de vele backpackers op het eiland, maar jouw resort is gelegen aan een rustig strand waar een andere sfeer hangt. Eenmaal ingecheckt kan het grote ontspannen beginnen

    Dag 2 – Relaxen op Koh Rong

    Vandaag staat in het teken van relaxen en even helemaal niks moeten. We hebben bewust geen activiteiten voor je ingepland, zodat je zelf bepaalt wat je wil gaan doen. Huur een scooter en verken de mooiste stranden van het eiland, ga op pad in de jungle, of luier bij het zwembad. De mooiste stranden? Son Sak Beach aan de westkust is een goudgeel strand, waar je bovendien een mooie zonsondergang meepakt. Of ga naar Palm Beach; de naam zegt het al: hier vind je palmbomen en palmbomen. In het water rondom Koh Rong is het bovendien goed duiken en snorkelen. Onze tip: neem ook ’s avonds eens een duik in de zee en zie hoe het plankton in het water op licht.

    snorkelen

    Dag 3 – Einde van de bouwsteen

    Vandaag neem je alweer afscheid van Koh Rong. Halverwege de middag neem je de boot terug naar Sihanoukville. Je neemt vanaf de pier zelf gemakkelijk een tuk tuk naar je hotel. Wil je nog wat langer van Cambodja genieten, dan kunnen wij uiteraard het verblijf op Koh Rong voor je verlengen.

    Onze slaapplekken