
Chill met je duikbril op Koh Tao
Bouwsteen✓ Loop vanaf het strand zo het water in en spot kleurrijke vissen en zeeschildpadden
✓ Overnacht in een fijn resort; je eigen huisje op palen, midden tussen het groen
✓ Duiken of snorkelen? Wat gaat het worden

Dag 1 – Aankomst op Koh Tao
Vandaag kom je aan op Koh Tao. Je slaapt in een sfeervolle bungalow of kamer met het strand binnen bereik. Het resort is tegen een berghelling aangebouwd en heeft een groot en fijn zwembad. Slippers aan, vers vruchtensapje erbij en vanmiddag lekker met je strandlaken neerploffen op het strand of bij het zwembad. We werken samen met verschillende hotels op het eiland. Allen met zwembad (dichtbij het strand) en familiekamers (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Het ene hotel ligt dichtbij één van de beste snorkelplekken van Koh Tao terwijl het andere hotel dichtbij het kleine dorp ligt waar de ferry arriveert.
De meeste reizigers komen met de boot vanaf de eilanden Koh Phangan en Koh Samui. Wanneer de boot de haven invaart zie je direct waar dit eiland om bekend staat: koraal, smaragdgroen water en vissen die om de boot heen zwemmen. Laat het relaxen maar beginnen!
Dag 2 & 3 – Je verblijf op Koh Tao
Vandaag heb je alle tijd voor jezelf. Koh Tao en de eilandjes in de omgeving zijn the place to be voor snorkelen of duiken. Snorkel mee, duikbril op en uv-shirt aan want met snorkelen verbrand je snel. Een mooie plek om de onderwaterwereld te verkennen is het eilandje Nang Yuan. Ter plaatse regel je gemakkelijk een longtailboot die je er in tien minuten heen brengt. Zodra je onder water duikt beland je in een wereld van kleurrijke vissen en koraal. Bovendien is het water heerlijk warm. In de zomermaanden kan het hier wel toeristisch zijn.
Waar je tieners chillen op het strand waarschijnlijk wel prima vinden kun je op Koh Tao ook een introductieduik maken. Aan de hand van de instructeur maak je een echte duik. Als je het duiken echt wil leren en een PADI-brevet wil halen dan kan dat ook. Let er wel op dat je binnen 24 uur na je laatste duik NIET mag vliegen.


Ga je naar Koh Tao, dan móet je de onderwaterwereld verkennen. Het helderblauwe water, kleurrijke vissen en de zeeschildpadden zorgen voor een unieke ervaring. We halen je ’s ochtends op bij je hotel en brengen je naar de pier. Je eerste stop is Shark Bay, waar je tussen black tip rifhaaien zwemt – een spannende, maar verrassend ontspannen ervaring. Daarna vaar je door naar Aow Leuk, een rustige baai met helder water en kleurrijke koralen. Terwijl je snorkelt, zie je zachte én harde koralen en tropische vissen in alle kleuren. Je vervolgt je tocht naar Hin Wong Bay. Hier draait het vooral om kijken en verwonderen: de onderwaterwereld is als een levend schilderij. Op Mango Bay leg je aan voor een lunch met uitzicht op zee – even bijkomen met je voeten in het zand. Als afsluiter bezoek je Koh Nang Yuan: drie eilandjes verbonden door witte zandstroken, omringd door helderblauw water. Na een verfrissende duik vaar je terug naar de pier en word je weer netjes naar je hotel gebracht. Onderaan deze pagina voeg je deze excursie toe aan je verblijf op Koh Tao.
Dag 4 – Afscheid van Koh Tao
Vandaag is het tijd om te gaan. Wanneer Koh Tao het einde van je Thailand reis is neem je de ferry terug naar Koh Samui voor je vlucht naar Bangkok. Of reis met de ferry terug naar het vasteland en pak de bus terug naar Bangkok. Heb je nog niet genoeg van de kleurrijke onderwaterwereld? Dan plannen we nog wat extra nachten voor je in. Wil je liever eilandhoppen? Dan reis je makkelijk met de ferry naar kleinschalig Koh Phangan met maanvormige baaien. Grote broer Koh Samui is ook makkelijk bereikbaar en hét eiland voor de reiziger die van gezelligheid houdt.

Onze slaapplekken



Voor deze reis bieden we de volgende varianten aan
Chill met je duikbril op Koh Tao - in stijl variant
Kies voor onze in stijl-variant wanneer je nóg comfortabeler wil overnachten. Een kleinschalig resort, op loopafstand van het strand. Hier loop je zo het water in, met je snorkel op, om de onderwaterwereld te verkennen én om zeeschildpadden te spotten. Je overnacht in een fijne villa (maximaal vier personen), ver weg van het dagelijkse leven. ’s Avonds eet je in het restaurant van het hotel óf reis je met de taxi naar de westkust van Koh Tao, voor meer restaurants.
Chill met je duikbril - snorkelexcursie
Ga je naar Koh Tao, dan móet je de onderwaterwereld verkennen. Het helderblauwe water, kleurrijke vissen en de zeeschildpadden zorgen voor een unieke ervaring. We halen je ’s ochtends op bij je hotel en brengen je naar de pier. Je eerste stop is Shark Bay, waar je tussen black tip rifhaaien zwemt – een spannende, maar verrassend ontspannen ervaring. Daarna vaar je door naar Aow Leuk, een rustige baai met helder water en kleurrijke koralen. Terwijl je snorkelt, zie je zachte én harde koralen en tropische vissen in alle kleuren. Je vervolgt je tocht naar Hin Wong Bay. Hier draait het vooral om kijken en verwonderen: de onderwaterwereld is als een levend schilderij. Op Mango Bay leg je aan voor een lunch met uitzicht op zee – even bijkomen met je voeten in het zand. Als afsluiter bezoek je Koh Nang Yuan: drie eilandjes verbonden door witte zandstroken, omringd door helderblauw water. Na een verfrissende duik vaar je terug naar de pier en word je weer netjes naar je hotel gebracht.